Tävling

Vi hoppas att vi blir ännu fler som spelar våra tävlingar 2017. I år kommer receptionen ta hand om all betalning och hantering av scorekort innan tävling. Vi tävlingsledare ska fokusera på att vara starters, större närvaro på banan samt ansvara för prisutdelning.

Att tänka på inför tävling:

  • Om ni har några frågor gällande tävlingen så kontakta receptionen.
  • Kom i tid till start
  • Ha kul ute på banan !!!

Vi behöver fler personer som vill engagera sig i vår tävlingsverksamhet. Kan du tänka dig att vara starter, kontakta då Angelica Änghede eller Johan Bjerngren.

Angelica Änghede
TL Ansvarig

Tävlingsledare 2017

Namn Mobilnummer E-mail adress
Benny Athle 0706-261795 benny.athle@spray.se TL/Starter
Eva Lind 0704-277772 eva.lind.50@hotmail.com TL/Starter
Lena Israelsson 0733-600321 lena_israelsson@hotmail.com TL/Starter
Ulrik Lindahl 0723-725551 ulrik.lindahl@ronneby.se TL/Starter
Kristina Lindahl 0709-367119 kristina.lindahl@ronneby.se TL/Starter
Dennis Burlovic 0709-787465 dennis.burlovic@alfalaval.com TL/Starter
Stefan Schmidt 0708-576073 swe71@yahoo.com TL/Starter
Robert Petersson 0709-205763 robert.petersson@ronneby.se TL/Starter
Roger Jarleberg 0730-935041 ron.jarleberg@gmail.com TL/Starter
Angelica Änghede 0709-787408 angelica.anghede@gmail.com TL/Starter
Hans Bohnsack 0708-566742 jess.hans@spray.se Starter
Mats Bohnsack 0733-170057 mats.bohnsack@miljoteknik.ronneby.se Starter
Jennie Pettersson 0708-170887 jennieka@live.se Starter
Lotta Kansikas 0766-208997 charlotte@kansikas.se Starter
Tony Enarsson 0709-787394 tony.enarsson@alfalaval.com Starter