Medlem

Spelrätter till salu

Här har du information om spelrätter till försäljning. 

Ordning Namn E-post Mobil nummer Antal
1 Johannes Lindahl johannes.lindahl@outlook.com 0734 - 220 473 1st
2 Cecilia Almtjarn cecilia.almtjarn@hotmail.com 0733 562 822 1st
3 Stefan Schmidt swe71@yahoo.com Inget nummer 3st
4 Maren Reinmann marenr@live.se 0457 311 64 2st
5 Lars Hägerstrand larsbarbrohagerstrand@telia.com 0730 - 864 866 1st
6 Rolf Olofsson rolfolofsson85@gmail.com 0706 - 803 345 1st
7 Susanne Bjernalt sbjernalt@gmail.com 0733 - 975 535 2st
8 Viktoria Byback Viktoria.byback@telia.com Inget nummer 1st
9 Ann-Christin Fyhr annchristinFyhr@gmail.com 0457 - 450 213 4st
10 Hans Blückert bluckerthans@gmail.com 0767 - 956 878 1st
11 Peter Samuelsson peter.samuelsson62@gmail.com 0709 - 772 461 3st
12 Staffan Larsson stalar43@gmail.com 0703 -324 134 2st
13 Ylva Hellström ylvahellstrom147@gmail.com 0708-342 364 3st
14 Eva Ingvarsson eva.l.ingvarsson@gmail.com 0462 - 112 705 1st
15 Paul Willman paul.willman@telia.com 0708 - 340 542 4st
16 Sten Fredlund sten.fredlund@gmail.com 0703 - 107 646 2st
17 Lars Idren lars@idren.se 0705 - 900 736 3st
18 Bo Karlsson bo-karlsson@live.se 0457 217 77 2st
19 Alf Svensson affe50.svensson@telia.com 0730 - 205 310 1st
20 Ulla-Britt Freij bub.freij@gmail.com 0704-171 326 3st
21 Ann Andersson ann.margareta@telia.com 0730 - 615 144 1st
22 Karl-Gunnar Ohlsson barbro.kg@gmail.com 0708 - 245 810 1st
33 Sven-Åke Gellertz gellertz@telia.com 0703- 979 968 4st
34 Helen Bandling hbandling@gmail.com 0709 - 726 681 2st
35 Björn Priscar bjorn.priscar@telia.com 0708 - 142 688 1st
36 Anders Segerby segerby@telia.com 0706 - 647774 4st
37 Mats Kansikas kansikas62@gmail.com 0708-966 768 2st
38 William Olsson william.olsson@svbil.se 0708 - 801 118 1st
39 Kerstin Krona farmorkrona@gmail.com 0733 - 703 415 1st
40 Katarina Wall kattameijer@hotmail.com 0703 - 713 738 1st
41 Rolf Melander roam@live.se 0705 - 816 472 2 st
42 Lars Back lars.r.back@gmail.com 0709 - 430 242 4 st
43 Lars Sandau lassesandau@gmail.com 0733 - 367 039 2 st
44 Lillian Wallgren lillian.persson@live.se 0760 - 391 101 1 st
45 Sivert Carlsson inger-sivert@outlook.com 0708 - 221 148 2st
46 Lennart Augustsson nenne.augustsson@telia.com 0703 - 754 476 2st
47 Birgitta Thorsson b.thorsson63@gmail.com 0709 - 740 744 1st
48 Björn Gadd bjorn.h.gadd@gmail.com 0705 - 542 278 3st
49 Ulrika Chronzell ulrica.chronzell@gmail.com 0706 - 303 537 1st
50 Kärstin Bäckius baeckius@yahoo.com 0733 - 860 400 2st

Personer som vill köpa spelrätt

Ordning Namn E-post Mobilnummer Antal
1
2
3

Personer som vill hyra ut sin spelrätt

Ordning Namn E-post Mobilnummer Antal
1 Sten Fredlund sten.fredlund@gmail.com​ 0703 - 107 646 1st för uthyrning
2 Leo Svensson leo.svensson@hotmail.com 0733- 631 631 1st för uthyrning
3 Bengt Agert bengt.agert@gmail.com 0706 - 735 356 1 spelrätt 100kr/år flerårsavtal möjligt
X